Biżuteria ręcznie robiona Magdalena Marszalik
blog roku

sobota, 30 sierpnia 2008
Misternie opleciona

podwójnym drucikiem bransoletka.Bardzo polubiłam ten motyw i widac go w coraz wiekszej ilości moich prac.Te bransoletke wymyśliłam juz 2 tyg temu ale nie moglam zlutowac bazy z powodu braku palnika a potem butli.I wczoraj w końcu nabyłam wszytskie potzrebne rzeczy i zlutowałam wszytsko co było mi potrzebne do ilku projektów.A do tego sama w końcu zaczałam lutowac:)

 

środa, 27 sierpnia 2008
Bransoletka na opak:)

W galerii Izy Malczyk spodobała mie sie bransoletka wykonana z przeróżnych elementów miedzy innymi koralu:) Postanowiłam zrobic cos w tym stylu dla wykorzystania pojedynczych kamieni.

 

 

 

 

 

wtorek, 26 sierpnia 2008
Bryłka ametystu

Miałam ja w swojej kolekcji półfabrykatów od ponad roku. Zostawiłam ją "na specjalna okazje" i dziś postanowiłam ją wykorzystać. Otoczyłam ja ramka z pętelek oplecioną od góry nierównomierną siateczka. Po bokach dołączyłam płatki oplecione drobnym łańcuszkiem. Reszta wykończoną jest łączeniem z kulkami ametystu łańcuszkiem i zapięciem.

 

 

 

 

 

 

poniedziałek, 11 sierpnia 2008
Memory Of Love

Bardzo pracochłonna wykonana w całości ze srebra próby 999 i 925. Zrobienie jej zajeło mi prawie cała niedziele, ale warto było:)